• Zdjęcie ks. Michał Kupiński

  ks. Michał Kupiński

  duszpasterz

  Kim właściwie jest duszpasterz? To taki jakby wysłannik… nasz prywatny ksiądz Bosko.

 • Zdjęcie Marta Kiraga

  Marta Kiraga

  liderka, medialna

  Hejka! Jestem Marta, mam piętnaście lat i chodzę do drugiej klasy Salezjańskiego Liceum w Poznaniu. Jestem osobą bardzo radosną, pomocną, ambitną, otwartą na nowe znajomości i dobrze zorganizowaną. Lubię śpiewać, oglądać seriale i spędzać czas w gronie moich przyjaciół. Już od najmłodszych lat byłam wychowywana w duchu salezjańskim, dlatego jestem bardzo związana z naszym oratorium, a przede wszystkim z Megafonem! Do tej wspólnoty należę od ponad trzech lat i już drugi rok pełnię funkcję liderki. Oprócz tego zajmuję się również prowadzeniem mediów społecznościowych Megafonu!

 • Zdjęcie Mateusz Kiraga

  Mateusz Kiraga

  lider, medialny, muzyczny

  Cześć, jestem Mateusz, mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy Technikum Samochodowego w Poznaniu. Pasjonuję się motoryzacją oraz muzyką. Lubię grać na gitarze i uprawiać sport. W Megafonie jestem od 4 lat i już kolejny rok pełnię funkcję lidera, a także należę do scholi, w której gram na gitarze. Dodatkowo prowadzę też Instagrama naszej wspólnoty.

 • Zdjęcie Dominik Wojciechowski

  Dominik Wojciechowski

  lider, modlitwa wiernych

  Cześć! Jestem Dominik i mam szesnaście lat. Chodzę do drugiej klasy Technikum Środowiska w Poznaniu. Moimi pasjami są podróże i chodzenie po górach. Lubię również czytać książki oraz grać na gitarze, a przede wszystkim - spędzać czas z przyjaciółmi! Do Megafonu należę już ponad trzy lata, a od tego roku jestem liderem. Razem z dziewczynami przygotowuję też modlitwy wiernych na niedzielne msze młodzieżowe.

 • Zdjęcie Marta Kujawska

  Marta Kujawska

  modlitwa wiernych

  Hej, jestem Marta, mam 15 lat i uczęszczam do pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego Zakonu Pijarów. Jestem osobą pogodną, ambitną, pomocną i punktualną. Moje pasje to śpiewanie oraz rysowanie, a oprócz tego lubię też czytać, jeździć konno i spędzać czas w gronie moich przyjaciół. W tym roku w Megafonie odpowiadam za przygotowanie modlitwy wiernych na niedzielne msze młodzieżowe.

 • Zdjęcie Ula Walczak

  Ula Walczak

  modlitwa wiernych

  Hej! Jestem Ula, mam 14 lat i chodzę do ósmej klasy Szkoły Podstawowej dla dziewcząt "Horyzonty". Jestem osobą przyjacielską, pomocną i ambitną. Interesuję się muzyką, historią oraz kaligrafią. Bardzo lubię chodzić po górach, zwiedzać zamki i muzea, a także spędzać czas z moimi przyjaciółmi. W tym roku jestem odpowiedzialna za przygotowanie modlitwy wiernych na niedzielne msze młodzieżowe.

 • Zdjęcie Zuzia Kaczmarek

  Zuzia Kaczmarek

  grafik

  Hejka! Jestem Zuzka, mam 17 lat i chodzę do drugiej klasy liceum ogólnokształcącego Zakonu Pijarów w Poznaniu. Jestem osobą radosną, otwartą na nowe znajomości i czekające mnie wyzwania. Uwielbiam malować, rysować, czytać książki, bawić się z dziećmi i wcinać masło orzechowe ;) W tym roku w Megafonie odpowiadam za przygotowanie grafik zapraszających na nasze piątkowe spotkania i inne wydarzenia.

 • Zdjęcie Marysia Kiraga

  Marysia Kiraga

  muzyczna

  Hej, jestem Marysia i mam trzynaście lat. Chodzę do ósmej klasy Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Poznaniu. Moimi pasjami są fotografia i śpiew, dlatego też prowadzę scholę na naszych piątkowych mszach. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, pływać, słuchać muzyki oraz spotykać się ze znajomymi. W Megafonie jestem dopiero od roku, ale do oratorium przychodziłam już od najmłodszych lat i uwielbiam to miejsce! ;)

 • Zdjęcie Kinga Braun & Jacek Ignaczak

  Kinga Braun & Jacek Ignaczak

  rekreacja

  Siemano, jesteśmy Kinga z klasy 2. liceum i Jacek z 4. technikum. W tym roku to właśnie od nas będzie zależeć wasza rekreacja i zabawa na spotkaniach Megafonu! Na co dzień jesteśmy tylko wariatami, jednak razem, na spotkaniach wspólnoty, stajemy się duetem do spraw specjalnych, z którym nie macie szans! ;) Do zobaczenia na rekreacji!

 • Zdjęcie Piotr Głuszyński

  Piotr Głuszyński

  liturgiczny

  Hej! Jestem Piotrek, mam 17 lat i chodzę do drugiej klasy XX LO. Do Megafonu należę od około pół roku, lecz w samej parafii jestem już od najmłodszych lat. Moje pasje to sport - głównie piłka nożna oraz technologia informatyczna. Podobno jestem osobą miłą, empatyczną i szczerą. W tym roku w naszej wspólnocie pełnię funkcję liturgicznego.

 • Zdjęcie Jagna Dobosz

  Jagna Dobosz

  dziennikarka

  Siema! Jestem Jagna i mam trzynaście lat. Chodzę do ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 66 w Poznaniu. Jestem osobą radosną i otwartą na nowe znajomości. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spotykać się ze znajomymi. W tym roku w Megafonie pełnię funkcję dziennikarki.

 • Zdjęcie Zosia Jaśniewicz

  Zosia Jaśniewicz

  dziennikarka

  Cześć, jestem Zosia, mam 14 lat i chodzę do ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 66 w Poznaniu. Interesuję się ekonomią i informatyką. W wolnym czasie lubię ulepszać stanowisko gamingowe i na nim grać. W tym roku w Megafonie pełnię funkcję dziennikarki.

 • Zdjęcie Jadzia Sikora

  Jadzia Sikora

  kronikarka

  Hejka, jestem Jadzia, mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy salezjańskiego liceum w Poznaniu. Moją pasją jest taniec, a oprócz tego lubię również śpiewać, jeździć na rolkach i grać pianinie. Od dziecka jestem związana z oratorium, a od 3 lat należę do Megafonu. W tym roku pełnię funkcję kronikarki ;)

 • Zdjęcie Wojtek Sobalak

  Wojtek Sobalak

  kronikarz

  Hej, jestem Wojtek, mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy Salezjańskiego Liceum w Poznaniu. Jestem osobą pomocną, kreatywną i radosną. Interesuję się jazdą na deskorolce, malowaniem oraz projektowaniem. Uwielbiam być animatorem, bo dzięki temu mogę opiekować się dziećmi. Już od najmłodszych lat chodziłem do oratorium, dlatego teraz jestem bardzo zżyty ze wspólnotą, do której należę od ponad trzech lat. W tym roku w Megafonie zajmuję się kroniką naszej wspólnoty oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

 • Zdjęcie Ola Matuszek

  Ola Matuszek

  anioły

  Hejka! Jestem Ola i mam piętnaście lat. Chodzę do drugiej klasy VIII LO w Poznaniu. Uwielbiam wędrować po górach i grać na gitarze. W wolnych chwilach bardzo lubię oglądać filmy, ale przede wszystkim spędzać czas z przyjaciółmi. Do Megafonu należę od ponad dwóch lat. W tym roku na naszych piątkowych spotkaniach zajmuję się "aniołami".

 • Zdjęcie Karola Boral

  Karola Boral

  kronikarka, anioły

  Hejka, jestem Karola, mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy liceum. Lubię słuchać muzyki i tańczyć. W wolnym czasie także rysuję i spotykam się z przyjaciółmi. W Megafonie oraz w scholi udzielam się od około roku i sprawia mi to wiele radości! ;) W tym roku w Megafonie zajmuję się prowadzeniem kroniki oraz "aniołami".

 • Zdjęcie Natalia Krzyżaniak

  Natalia Krzyżaniak

  intendentka

  Hey! Mam na imię Natalia i mam 15 lat. Chodzę do pierwszej klasy w "Marcinku". Jestem otwarta na nowe znajomości, pogodna oraz punktualna. W wolnym czasie czytam książki lub słucham muzyki. Uczę się też języka migowego. W tym roku w Megafonie pełnię funkcję intendentki.

 • Zdjęcie Szymon Nowicki

  Szymon Nowicki

  intendent

  Siemka! Jestem Szymon, mam 16 lat i chodzę do samochodówki. Do Megafonu należę od trzech lat, a w tym roku pełnię funkcję intendenta oraz pomagam w służbie liturgicznej. Moją pasje to motoryzacja, a także piłka nożna, w którą grałem już od 5 roku życia, lecz przerwałem z powodu kontuzji.

 • Zdjęcie Zygmunt Karkulak

  Zygmunt Karkulak

  intendent

  Siema! Jestem Zygmunt, mam 13 lat i chodzę do siódmej klasy Szkoły Podstawowej nr 66 w Poznaniu. Jestem osobą radosną, towarzyską i miłą. Moją pasją jest historia. W wolnym czasie uwielbiam grać w kosza, oglądać seriale i filmy, a także spędzać czas w oratorium i na spotkaniach Megafonu. Do tej wspólnoty należę dopiero od kilku tygodni, a w tym roku pełnię funkcję intendenta.

Liturgia słowa

Polecamy

Wspierają nas